| anonim_4396 a întrebat:

Ce program imi recomandati sa fie rapid calculatorul privind sa nu imi apara blue screen of death deloc,
(Ca calculatorul ma face probleme cand video editor lucreaza si navighez pe internet, are viteza windows -10% Intrebare urgenta

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sa il duci intr-un service. BSOD-urile nu apar din senin, intotdeauna exista un motiv.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Da eu spuneam de program de OPTIMIZARE, nu spuneam de service

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

E magic. Ca si cum ai zice de suplimente cu vitamine cind tu esti la pat cu pneumonie. Nu ai ce optimiza atita vreme cit calculatorul are probleme SERIOASE. Daca un calculator e plin cu balarii, nu are discul defragmentat, samd, atunci o sa mearga mai greu, dar nu are voie sa dea BSOD-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema rezolvata! Am pus Windows XP si e rapiddoar internetul e greu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci numai internetul e greu