| blade77 a întrebat:

Ce program imi trebuie pentru cablu de date la samsung s3100. am incercat cu samsung pc studio 7 si nu imi merge va rog ajutati-ma dau funda + vot

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In cutia mobilului ar trebui sa vina un CD sa-l instalezi in pc-ul tau si asa il detecteaza, daca nu il are atunci conecteaza cablul de date la telefon si PC si o sa te intrebe (vrei sa cauti programul de forma automata in internet?) spune in engleza si dai ok. Il gaseste, il instalezi si gata.

| robert35 a răspuns:

Pai cautati programul pnt modelul tau si aiu sa vezi k merge

| Blagandrey a răspuns:

Salut! Poti incerca Samsung Kies merge perfect.

| blade77 explică:

Nu mi'au dat nici un cd si cu pc suite am incercat si nu merge. am incercat cu acela 7.2 parca era

| Iannys a răspuns:

Samsung PC Suit, sau daca ai card nu iti trebuie nici un program

| JungHaYo a răspuns:

Incearca Samsung kies