| alexfotbalpoli a întrebat:

Ce program trebuie sa iau ca sa lucrez in power point sau Microsoft office pe tableta?

Răspuns Câştigător
| Biankka a răspuns:

Nu chiar.Te vei ajuta de tastatura virtuala si are o interfata putin mai diferita, dar poti insera fotografii si chestii la fel ca pe pc.Important e ca se salveaza in formate.doc,.ppt (exact ca pe pc), deci daca o sa ai nevoie sa le vezi pe pc o vei putea face cu usurinta. Funda?

5 răspunsuri:
| Biankka a răspuns:

Eu folosesc KingSoft Office.il gasesti in PlayStore!

| alexfotbalpoli explică (pentru Biankka):

Si cum se foloseste power pointu fix la fel ca pe pc?

| alexfotbalpoli explică (pentru Biankka):

Yonut_yonut43 baga in id acum sati mai spun cateva intrebari si iti dau funda

| Biankka a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

Daca vrei sa o iei de pe tableta sa o pui pe pc o sa o citeasca ca si cum ar fi facuta in Power Point!winking

| Biankka a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

Nu chiar.Te vei ajuta de tastatura virtuala si are o interfata putin mai diferita, dar poti insera fotografii si chestii la fel ca pe pc.Important e ca se salveaza in formate.doc,.ppt (exact ca pe pc), deci daca o sa ai nevoie sa le vezi pe pc o vei putea face cu usurinta. Funda?

| Maryutza10 a răspuns:

Kingsoft office