| Siberiian a întrebat:

Ce programe considerati ca sunt importante pentru PC?

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

1. Antivirus(Recomand Bitdefender sau Kaspersky dar e mai bun bitdefender)
2. Arhivator/dezarhivator(WinRar)
3.Browser(recomand Mozilla Firefox)
4. Drive Virtual(Daemon Tools)
5. Soft de inscriptionare CD/DVD/Blu-ray(Nero)
6.Multimedia(Winamp,Bsplayer)
8.Microsoft Office 03, 07, 10(Word, Xcel, PowerPoint etc.)
9. Advanced Systemcare 6(pentru imbunatatirea performantei calculatorului)
10. Adobe(Flashplayer, Reader etc.)

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Niciunul.
Gandeste-te in schimb ce programe sunt importante pentru TINE si de ce ai tu nevoie.
Nu are nici un rost sa instalezi o 'carca' de programe ce nu le vei folosi niciodata, dar in schimb vor consuma resurse.
Pune-ti intrebarea: De ce am eu nevoie?

| AlexNet74 a răspuns:

Avast (antivirus), Winamp, Flash Player, Winrar, Daemon Tools, Opera Browser, Yahoo Messenger, Team Viewer, BS Player, si mai vezi tu pe parcurs

| DanielaSustinRomania a răspuns:

Foobar