| Ruxandra100 a întrebat:

Ce programe de facut video din poze stiti?

10 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cel mai repid este Windwos mouvie macker.Dar mai sunt o mulțime, din care și on line cum sunt:
http://www.kizoa.com/
http://www.photoshow.com/maker
și altele.Succes

| Rockat a răspuns:

Movie Maker. Usor de folosit si gratis.

| ZoomLool a răspuns:

Camtasia Studio the best.

| ClickNetwork a răspuns:

Movie Maker

| Madalyn_Madalynutzu_1999 a răspuns:

Slideshow Creator, Picasa 3...
P.S: Aste doua sunt cele mai bune.
Sper ca te-am ajutat, Funda!winking

| starlightcri a răspuns:

Video Show! E super aplicatia! Pe langa video din poze poti pune stikers pe video, sa pui text, sa pui muzica pe fundal, sa adaugi voci pe fundal etc. E super si e gratis! Ti-o recomand! happy

| Arianna_Ari_1997 a răspuns:

Buna eu as zice sa instalezi Photoscape iar acolo poti face video clip cu poze si poti pune si muzica! big grin Sper ca te-am ajutat! Pa-paa! :* *:

| Ruxandra100 explică (pentru Arianna_Ari_1997):

Am Photoscape, dar nu stiu unde sa intru sa fac un video

| Neo12 a răspuns (pentru Ruxandra100):

Nu poţi face video, poţi face gif'uri. Gif'urile sunt imagini din acelea care se rulează cât de repede vrei tu.
Este bun şi gratis, Movie Maker (poţi pune poze şi muzică, ceea ce doreşti tu.)
Eu am făcut videoclipurile de sfârşit de clasa a 8 a cu ajutorul acestui program. E posibil să-l ai instalat în calculator.