| bestsphinx a întrebat:

Ce programe gen Bandicam stiti?
Care e cel mai bun?
Multumesc.
Dau si funda =3=

6 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Camstudio este bun,
Dar ai grija cum il descarci, o sa-ti dea un browser virus dar sa nu accepti sa fie motorul de cautare istartsurf ok,
eu m-am confruntat cu problema asta acum cateva zile, browserul istartsurf este un virus hijack care iti controleaza internetul.
Deci sa fi atenta cum il descarci

| singuraticul90 a răspuns:

Screen recorder ->
Icecream Screen Recorder
ActivePresenter
Camstudio
Snagit
Ezvid
video and game capture ->
Fraps
D3DGear
Action
PlayClaw
LiteCam Game

| pattlebass a răspuns:

Fraps e foarte bun, dar iti trebuie cont daca nu ma insel (eu nu-l foloses pentru ca n-am canal de youtube).

| AnGel032 a răspuns:

Salut!

Sincer nu mi se pare bun Fraps. Are nevoie de foarte multa memorie pentru un video de cateva minute... Eu am mai folosit OBS si Action!
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| somerandomdude713 a răspuns:

Gen Bandicam?
Poti incerca doua dintre cele mai bune, Fraps sau Action, sunt capabile sa filmeze HD si foarte mult timp!