| TheDarK2012 a întrebat:

Ce sa aleg intre Sony Xperia P si Lg Optimus 2X? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Sony e mai bun are spatiu mai mare si memoria ram mai mare se misca mai repede plus ca e Sony si e mai elegant ca LG

| TheDarK2012 explică (pentru shannygelu):

Uite, eu am un Sony în probe acum, e normal să mă țină de dimineață ( 100 % ), până acum ( 60 % )? Am și umblat pe el, în pauze, am mai tras 3 programe, am făcut și vreo 6 poze., am jucat o pauză un joc. Ce zici?

| shannygelu a răspuns (pentru TheDarK2012):

e normal ca ele nu tin mai mult de 2 zile sunt smart au sistem de operare si consuma mult bateria asta e neajunsul lor al telefoanelor inteligente

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mergi pe xperia P. Cam tot ce e azi cere 1gb ram pe un smart. 2x-ul are doar 512 mb ram, adica destul de putin.

| BiancaCojocaru a răspuns:

Soni Xperia P