| armand3004 a întrebat:

Ce sa aleg, iPhone 4S sau Sony Ericsson Xperia ARC S?

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

E la moda iphone.winking dar xperia nu ti las recomanda din cauza ca tota lulmea are probleme cu bateria... uita-te numa pe forumuriwinking baftawinking

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sony ericsson xperia ARC S.

| VladimirPutin a răspuns:

IPhone 4S

| Avatar001 a răspuns:

Sau

| kessu a răspuns:

Dupa parerea mea nu e nici unul bun. iPhone 4 e la ''moda'', dar e scump si daca il scapi de cateva ori pe jos se strica.Sony Ericsson Xperia asta nu are deloc bateria buna plus ca mare parte din aplicatii sunt varza.Mai bine ia-ti un telefon mai iefitin Nokia happy

| silviusilviu18 a răspuns:

I phone 4s este cel mai misto telefon. are tot ce iti trebuie.sony ericson nu e bun. iatzi iPhone

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Iphone 4S

| LAYILA a răspuns:

IPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone 4S

| mafialuialinus a răspuns:

Iphone 4 s

| HaDeS20 a răspuns:

IPhone.