| Alex008 a întrebat:

Am nev de parerile voastre.Ce sa aleg intre IPhone 4S 16 GB sau Sony Ericsson Xperia? Scz daca nu am nimerit categoriahappy

Răspuns Câştigător
| NicoleDcn a răspuns:

Eu personal mi-as lua Iphone happy Sony Ericsson Xperia e mai sensibil, deci mai repede se v-a strica.

3 răspunsuri:
| DolsheBombonikTheo a răspuns:

Nu xperia cel mai nasol tell din lumeeee...s-a stricat in 4 zile deci iphone 4S

| CoSmInEl500 a răspuns:

Nu ai mentionat ce xperia ceea ce era foarte important. Daca stii ca ai grija de el si nu iti cade iti recomand iPhone-ul.

| vacaroz a răspuns:

Clar iPhone 4S. Utilizatorii de Apple ma pot intelege cu siguranta de ce spun asta. Eu mi-am luat 4S de curand. E mult mai rapid decat 4, iar Siri e chiar de ajutor uneori. L-am luat de la evomag prin cashcow http://cashcow.ro/ro/view_retailer.php?rid=45 si am primit inapoi vreo 40 de lei. Adica am dat pe el 3300 de lei, iar astia mi-au dat inapoi 1, 4% din suma, doar pentru ca am comandat prin cashcow.