| Gheorghita_Ervin_2000 a întrebat:

Ce sa fac daca deschid laptopul si dupa ce totul pare normal se aude un "bip" si ecranul devine negru?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Posibil praf/scame pe cooler-e daca ai folosit laptop-ul in pat si racirea e insuficienta.

Alte detalii/erori?

Baterie incarcata?

| Gheorghita_Ervin_2000 explică (pentru stlucian):

Totul e incarcat si l-am folosit corect si se pare ca ai dreptate aveam praf in el!

| stlucian a răspuns (pentru Gheorghita_Ervin_2000):

Praful e inamicul laptop-urilor; fiind concepute cu prea putine aerisiri iar incalzirea excesiva duce la depunerea mai rapida a lui.O curatire, in functie de folosire, la 3-4 luni e bine venita.
thumbs up