| camon12 a întrebat:

Ce sa fac imi zice la driveru de sunet this operating system is not suported
am bagat windows 7 32 biti computerul meu este mai vechi dar am bagat un windows 7 mai mic de vreo 700 de mega si nu prea vrea sunetul cand instalez driver am placa de sunet VIA AC'97 ENHACHED audio controller! Ce sa fac?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Daca vrei sa instalezi driverele pentru windows 7 de pe cd-ul calculatorului nu o sa iti mearga o sa trebuiasca sa iei driverele de pe net. Daca netul iti merge intra pe http://www.touslesdrivers.com/ cu INTERNET EXPLORER si dai la mes drivers, o sa iti instaleze un programel si o sa iti apara sa descarci pe site driverele pentru pc-ul tau si sa le instalezi.