| alex_3858 a întrebat:

Salut,am un laptop Dell System Latitude D400, Am bagat windows Xp,am downloadat driveru de la placa de sunet si de la placa video,dar nu gasesc driveru de la placa de retea, si nu ma pot conecta la internet driveru de la placa de retea se numeste:broadcom bcm5705m gigabit integrated controller,Va rog frumos ma puteti ajuta? Dau funda.

, Multumesc

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Incearca site-ul oficial. Link direct:
http://www.dell.com/support/drivers/ro/ro/robsdt1/Product/latitude-d400
Alege sistemul de operare instalat pe laptop si descarca drivere-le compatibile.

1 răspuns: