| scorpionalb a întrebat:

Ce sa fac nu pot sa comentezi deloc nici cu internet explorer nici cu mozila firexor nici cu google chrome nici cu opera ce sa fac? am pus de doua ori intrebarea asta si tot raspunsul acela vine vreau alte explicati!

Răspuns Câştigător
| Fan7a a răspuns:

Incearca daca ai pc bun sa iti bagi winsows 7 si internet 7 o sa iti mearga! Garantat de me

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metoda de facut bani :www.onbux.com/? rh=c7a1e3cf77a3c107f1abc060e65fe978 VA rog nu stergeti codul.VA multumesc anticipat. :*