| GiGiV2 a întrebat:

De ce nu mi se incarca deloc pagina de google pe mozila,google chrome, opera si explorer? Cand aleg pagina de serach google nu se incarca!
HELP! Funda

4 răspunsuri:
| vlad8249 a răspuns:

Iti da blank page? atunci el se incarca,du-te sus unde scrii linkuri,intra pe google si acolo sa iti apara sus cu albastru unde te intreaba daca vrei google ca pagina de pornire,si tu zici da vreau(sau ce o scrie) si dupa acea gata, daca nu iti apare faza cu albastru, du-te la casut de la bara de sus si dai la optiunile ei(dai pe sageata de langa ea daca e windws xp, daca nu atunci trebuie sa iti apara faza albastra)si dai set this page as my homepage, si gata

| GiGiV2 explică (pentru vlad8249):

Da imi da blank page dar mai putine informati si mai exacte nu poti sami spui?

| vlad8249 a răspuns (pentru GiGiV2):

Bine mai exact:
1.du-te la casuta care te duce la pagina de pornire
2.du-te la optiuni
3.acolo trebuie sa-ti apara "set this page as my homepage"
4. daca nu
5.du-te pe google
6.acolo iti apare daca vrei google ca pagina de pornire
7. zici DA

| GiGiV2 explică (pentru vlad8249):

Am facum cum ziceai dar tot nu se incarca