| Hopahopa a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai puna sa decupez poza cand vreau sa o schimb pe facebook la profil.

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Mie mi-a zis o colegă că intră pe google (de pe telefon), apoi pe facebook şi aşa o poate schimba având aceaşi dimensiune. Nu ştiu sigur dacă funcţionează.

| MediaMaxRO a răspuns:

Din pacate, nu poti face nimic in acest sens. Este o masura destul de recenta a celor de la Facebook (parerea mea este ca incearca sa economiseasca spatiul de stocare).