| Agd_Ameris_1990 a întrebat:

Ce sa imi cumpăr?
Iphone7 sau Samsung S8
Care este mai bun?
Si de ce?

6 răspunsuri:
| IamFantastic a răspuns:

Nu face greseala sa-ti cumperi Samsung s8, am avut si bateria e praf, nu ma tinea nici macar o zi, se descarca cu cate un procent pe minut. si doar vorbeam pe wapp. (nu zic ca toate samsungurile sunt slabe, doar 8-ul)
Nu-mi plac nici iphone-urile pentru. ca nu poti sa faci poze decat in 4:3, iar in galeria pozele de la camera, watsapp si messenger se salveaza toate in acelasi folder si e enervant ca se amesteca si daca vr sa vezi poze mai vechi te incurci de alea de pe wapp.
Nu prea ai ce telefoane sa iti iei anul asta. poate Huawei p20(am si bateria e super tare) sau s9 dar nu stiu.

| doctorandus a răspuns:

La banii astia, mai bine un Nokia 8. In general orice are Android One nu ramane in urma cu updateurile.

Sau Nokia 6.1 daca vrei sa faci economie.

| Uvox a răspuns:

Cel mai bun este cel care iti place si te mulțumește.

Evident, Samsung happy

| ema2396 a răspuns:

Sincer, ambele sunt cam scumpe pentru ceea ce fac. Sunt telefoane cu baterie mai buna, spatiu de stocare, camera, procesor si RAM similar la pret mai mic.

| Dinu_Desculţ_1959 a răspuns:

Eu mi-aş cumpăra ceva mai util. O carte de exemplu!

| dodado a răspuns:

IPhone 7... DC? Pai e bun, tine bateria nu ca altele, poze clare, performanța mare, spațiu mare, rezistent, eu i-aș da 9, 5 din 10