| Mati_Julia_1997 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar IPhone7 doar ca nu stiu ce cluoare, pentru ca imi plac toate...Care va place voua?

5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Crezi ca noi am putea sa decidem care culoare va fi pe placul tau? Alege culoarea sau non-culoarea care consideri ca te reprezinta. Gold, black, white, pink. Nu ai multe variante. Sa-l stapanesti sanatoasa!

| LTAA a răspuns:

Prin eliminare:
din start evita jet black, e greu de gasit, se zgarie si se umple de jeg usor.
Auriul deja e prea folosit, nimic nou,
Rozul e cocalaresc, daca vrei neaparat mai bine iti iei o carcasa roz.
Albul se jegareste usor si el.

Ia culoarea negru mat. arata foarte bine.

Nu uita sa iei o husa buna, daca nu vrei sa il ciopartesti din prima zi!

| KanezuY a răspuns:

Black, este o culoare foarte buna si aratoasa tongue.

| tintareco a răspuns:

Cumpără unul bordo, estemai rar şi foarte elegant, o culoare, care te poate defini.

| DavidLupu a răspuns:

Gold dupa parerea mea e cea mai tare culoare, oricum tu alegi culoarea telefonului tau, eu mi-am spus doar parerea happy
Funda pls?