| Broadband a întrebat:

Ce sa mai fac? am pus o poza pe desktop si acum iconitele raman selectate pe un fundal negru, albastru cand schimb temele.
stie cineva cum pot scapa de selectatul ala. dau funda!

Răspuns Câştigător
| ElektroViruss a răspuns:

Click Dreapta pe desktop ---> Arange Icon By ---> Lock Web Items on Desktop

2 răspunsuri:
| Broadband explică:

Am windows last xp 14. e o copie dupa un dvd original, fara parole, fara nimic, copie dupa dvd original cu windows, am vrut sa pun o poza pe fundal si cand s-a activat poza sa-u selectat iconitele, de atunci nu stiu ce sa-i mai fac, am schimbat si tema si poza si degeaba, ma face sa reinstalez windowsu cred?

| Otto96 a răspuns:

Am aceeasi problema ca tine.Defapt nu este o problema.Ai un windows fara genuine, adica este un windows contra-facut.Cel utin astra cred eu.Ce windows ai? Daca o poti seta, iar dupa ce restartezi computeru imaginea dispare aparand culoarea neagra sau albastra, e problema cu genuinul windowsului.E nevoie sa achizitionezi un nou pachet windows sau sa cumperi genuin