| untu a întrebat:

Ajutor! La deschiderea calcultorului,intra logoul Windows,apoi ecran negru,apare fundal windows lbastru,,Preparing desktop" si apoi apare ecran negru si am asteptat sa apara fundalul de asteptare albastru windows cu iconitele programelor, dureaza mult timp si nu imi apare fundalul windows cu programele la desktop? Care e problema si cum pot rezolva? Rog seriozitate! Va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Rem_Remus_1992 a răspuns:

Este windows de vina. Trebuie reinstalat dar poti incerca cu safe mode, cand pornesti pc sau laptop dupa ce apare modelul la pc apasa f8 in continu pana iti apare sa dai enter pe safe mode astepta pana iti intra in desktop si dua restart si intra normal in windows.

| untu explică (pentru Rem_Remus_1992):

Da,ai avut dreptate! Am intrat in Safe Mode cu Networking si putin mai tarziu, am intrat din nou in Mod Normal si-a revenit! Iti multumesc frumos si safii sanatos!

1 răspuns: