| craniul a întrebat:

Ce se intampla cu mass-urile astea foto si lik-ul acela? adica m-au disperat toata lumea da dp mess dar eu nu am dat click pe niciunul dehee hee am avut noroc

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Îţi tot apar până îţi vine să îi dai ignore la persoana respectivă.

| jabiilord a răspuns:

Daca tot sunteti asa multi virusati vedeti ca am facut aici un program foarte mic dar eficiet ce indeparteaza acest virus, Puteti sa il dati si la prieteni. Este foarte simplu de folosit... doar un dublu click pe programul care se afla in arhiva si ati scapat de el.
Pentru a-l descarca aveti aici un link: http://www.tutorialepc.ro/......m-exe.html

| Alexandra. a răspuns:

Este un virus...cre se transmite daca il salvezi.winking Vad ca a invadat mess-ul.hee hee

| CarlaElena a răspuns:

E virusul ala care a infestat Yahoo Messenger 10! Sa nu dai click oricat de tentant ar fi! Daca dai, o sa trimiti si u massuri automat.

| stefangeles a răspuns:

Cei care vreti sa scapati de virus cu "foto" dati ctrl + alt + delete si dati end process la INFOCARD. EXE si stergeti urmatoarele fisiere: C:\Windows\mds.sys C:\Windows\mdt.sys C:\Windows\winbrd.jpg C:\Windows\infocard. exe si alta data nu mai dati click pe toate tampeniile...

Răspuns utilizator avertizat
| luizza95 a răspuns:

Ce ma bucur ca nu am dat click pe el ca si eu il primes de cateva ori pe zi.