| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă sparg (cu ciocanul sau toporul) ecranul unui televizor cu tub (CRT)?
Nu am de gând să o fac, doar întreb de curiozitate. big grin

Răspuns Câştigător
| live12435 a răspuns:

Face o mica implozie dar nu este recomandat sa faci treaba asta ca nu se stie cum va iesi in functie de distanta!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inainte fa-ti testamentul si vorbeste si cu popa!
Implozia provocata va fi mai puternica decat ceea a unei grenade ofensive.

| mihai69 a răspuns:

Face implozie. Nu recomand.

| dullcat a răspuns:

Te accidentezi si iti dai de lucru in mod stupid.
https://www.youtube.com/watch?v=vjFOB9bwYso

| DeMicUnCălător a răspuns:

Vei avea un sentiment plăcut, De zece ori masi plăcut decăt un org asm extraordinar cu Timothée Chalamet

| Antisistem11 a răspuns:

Ce se intampla? Se sparge tv u... Nu stiai?

| StratulatVictoeEugen a răspuns:

Cu toporul se sparge dar inainte trebuie sa-l dai cu un ulei mineral (gen Mobil) pentru a scoate un zgomot puternic.