| SuperSragonu a întrebat:

Ce se poate intampla daca iei de la 5 pastile in sus de Eurespal cu eliberare prelungita? (intreb din curiozitate, n-am de gand sa incerc)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Luate conform prospectului, in cateva zile? Isi fac efectul.
În cazul unui supradozaj pot fi observate urmatoarele semne si simptome: somnolenta sau agitatie, greata, varsaturi, tahicardie sinusala. (https://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=4182) desi eu cred ca poate afecta si plamanii. Si, cu mana ta, te-ai nenorocit pe viata. Dar nu mori ci traiesti chinuit.