| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla? Raspund la o intrebare si-mi apare raspunsul dupa 20 -25 minute.La "raspunsurile mele" apare imediat dar pe pagina unde este intrebarea dureaza foarte mult.

5 răspunsuri:
| MysteryMen a răspuns:

Asa mi se intampla si mie.

| taken a răspuns (pentru MysteryMen):

Am inteles.Inseamna ca este o problema care se va rezolva probabil cat mai repede.Am crezut ca ma saboteaza astia.

| taken a răspuns:

Este 17:12.In stanga la notificari imi apare :
MysteryMen ti-a raspuns la intrebare
acum 5 minute.
unuldinceimulti ti-a raspuns la intrebare acum 2 minute
Dar raspunsurile nu apar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astazi (cred) ca sint probleme pe site sau cu serverele. La toti se intimpla asta. Si puteai sa intrebi fara sa dracuiesti.

| luisanamy a răspuns:

Dureaza pana sunt aprobate, cred.