| DanuTzCarbon a întrebat:

Ce sisteme de operari imi recomandati pentru 512 ram in afara de windows?

9 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Mai bine windows xp
daca iti iei linux sau ununtu
(cred ca iti plac jocurile) nu o sa te mai poti juca la fel.

| bibi5961 a răspuns:

Ubuntu, linux, sunt foarte bune pentru pc-ul tau. daca vrei link de descarcare trimite-mi un mesaj (pm) si ti le trimit

suntserios
| suntserios a răspuns:

Centos

| Azµre a răspuns:

Windows Xp laughing
Linux

| i86e2 a răspuns:

Lubuntu sau CrunchBang. Poti sa incerci si Xubuntu.

| AlexMrs a răspuns:

Eu zic sa incerci Ubuntu(Linux) este si gratuit si merge foarte bine pe 512 rami! Nu ramane decat sa stii sa il utilizezi!

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Ubuntu, clar

| marvellover a răspuns:

Depinde si ce vrei sa faci cu PC-ul tau.

| eugen7739 a răspuns:

Eu iti recomand Ubuntu. Este free, are o interfata destul de usor de folosit. Sau ai putea sa increci DesktopBSD, este FreeBSD dar mult mai usor de folosit.