| clIc a întrebat:

Ce site-uri stiti de unde pot cumpara jocuri ieftine pentru xbox 360?

Răspuns Câştigător
| Băisan_Dragoș_1999 a răspuns:

Eu iti recomand site-urile de unde poti cumpara jocuri folosite, uzate, secondhand. Pretul scade semnificativ.

| clIc explică (pentru Băisan_Dragoș_1999):

Care sunt alea?

| Băisan_Dragoș_1999 a răspuns (pentru clIc):

Mercador, Okazii. Jocurile sunt scumpe in general la ps3 si xbox, sau poti sa ti-l modezi, astfel vei putea descarca jocuri si sa le pui pe un dvd si gata!

6 răspunsuri:
| deamoncomand a răspuns:

Ce jocuri vrei poate te pot ajuta eu.Am nevoie de bani si iti dau jocurile la pret mic.

| maryusmono a răspuns:

Nu stiu cat de ieftin sunt, dar stiu ca de aici poti cumpara jocuri pentru xbox: http://bit.ly/117ca8x

Compara tu preturile.

| Alex_Cata_1991 a răspuns:

Magazin Play

| Savu_Mario_Cosmin_1995 a răspuns:

Am eu 5 jocuri de xbox vreau 30 de lei pe bucata! 0784 648 998