| TheHunter38 a întrebat:

Ce suma trebuie platita cand vrei sa intrerupi un abonament (Tv, Pc Etc)

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru rezilierea contractului va trebui sa platesti o despagubire, conform celor prevazute in contract, nu este o suma fixa. Citeste cu atentie contractul, mai ales prevederile privind rezilierea.

| matrix100 a răspuns:

Trebuie sa platesti o suma destul de maricica, scrie in contract la clauze. nu este recomandat sa faci lucrul asta.

| Dxccube a răspuns:

Pai trebuie sa platesti toata suma care iti este scrisa in contract...