| SorinELoo7 a întrebat:

Ce tableta de 7 inch imi recomadati pana in 300 si ceva de lei, dar sa merite?

9 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Iti recomand tableta Allview viva q7 life este quad core poti sa te joci ce vrei. Sau Samsung galaxy tab 3 lite.

| Jipa95 a răspuns:

Uita-te la performantele acestei tablete : http://www.emag.ro/......D47WLBBBM/
in comparatie cu ce tableta ti-a recomandat dan1998 ( primul link ). Deci 150 lei ii dai pe brand, bani aruncati in vant, dar o performanta exact aceeasi. Sfatul meu este sa-ti achizitionezi acest utoq, nu brand-ul conteaza, ci performantele. Iar pana in pretul de 300 lei, este cea mai buna alegere.

Bafta!

| dan1998 a răspuns (pentru Jipa95):

Eu i-am recomandat brand-ul pe care il vrea happy fara probleme puteam sa ii zic alta tableta.Si eu sunt de acord ca nu brandul face un telefon, tableta etc

| SorinELoo7 explică (pentru dan1998):

OK. Atunci doresc si alte modele cu brand diferit. Mai merita Nexus variata din 2012 sau pretul este inca ridicat?

| dan1998 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Pot sa zic ca e o tableta buna dar ramai la 300 lei?

| SorinELoo7 explică (pentru dan1998):

Da, bineinteles ca la acesta suma raman.

| dan1998 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Http://www.emag.ro/......DW87QBBBM/

Si asta ar fi o tableta buna, are cam aceleasi performante ca si acel Utok de mai sus, doar ca are bateria mai mica, dar bateria in general, daca o folosesti se duce destul de repede.Nu stiu cum o sa se vada display-ul...adica eu am primit urmatoarea tableta gratis http://www.emag.ro/......DH0QSBBBM/ si pot sa zic ca ecranul este praf,daca te uiti din lateral nu vezi nimic, eu nu prea am incredere in aceste tablete mai ieftine, dar dupa specificatii nu e rea, dar sa nu o incarci prea mult ca o sa inceapa sa faca figuri si se blocheaza constant, la 300 de lei nu poti sa ii ceri prea mult.

| dan1998 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DL20ZBBBM/

http://www.emag.ro/......DC20ZBBBM/

Mai pune 100 de lei...sau daca vrei cu 300 neaparat poti cumparat modelele care ti le-am aratat dar resigilate.Sau cu 300 dar alta firma si alta tableta.

| Mihai_Radu_1997 a răspuns:

Http://www.altex.ro/......y-bean-alb Cred ca asta e cea mai buna la banii aia...