| VampireDeea144 a întrebat:

Ce tablete bune si rezistente pana in 500 de lei imi recomandati?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ce a scris CMarian am vrut si eu sa-ti recomand! Si eu am vrut sa-mi cumpar tableta zilele astea si acelasi model l-am preferat. Dar am renuntat, preferand sa-mi cumpar un Kindle in locul tabletei. Mi se pare mult mai folositor pentru mine in momentul actual. Plus ca il putem folosi toata familia.

| bineproportionat a răspuns:

Salut o tableta buna pana in 500 de lei este asta http://bit.ly/ICbuFS

| CMarian a răspuns:

Uita-te pe eMAG la Tableta E-BODA Essential A300 cu procesor Cortex A9 1.0GHz, 7", 512MB DDR3, 4GB, 3G, Wi-Fi, Android 4.1, Black este cea mai vanduta cu 5 stele recenzii sper sa-ti placa