| Andreea1718 a întrebat:

Ce telefoane cu sistem de operare android imi recomandati?

8 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ce buget ai?

| pwp a răspuns:

Samsung categoric.

| NONAME077 a răspuns:

Samsung sau HTC

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Categoric Samsung love struck Dupa parerea mea, sunt cele mai bune, sunt o mare fana Samsung! Gasesti o gramada de modele foarte bune, acum depinde si de bugetul tau, uita-te pe xphones4all.com (de aici mi-am luat si eu si sunt preturile cele mai mici din ce am gasit eu si crede-ma ca am cautaaat ).

| ruxy_rebell a răspuns:

IoanaDaiana05 buna... vreau sa-mi iau si eu un telefon de pe siteul xphones4all.com este sigur? ..esti multumita de telefon de calitate?

| mariusdimancea86 a răspuns:

Buna eu sunt fan unui site nou aparut de curand pe piata xphones4all.com au preturi super mici ma gandeam sa fac si un bussiness chiar se merita. Poti intra sa vezi ca au multe telfoane cu sistem de operare android