| Allexia14 a întrebat:

Ce telefoane touch-screen bune stiti? Care este diferenta intre nokia 5800 xm si nokia 5230?(care este mai bun?). Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

Intre 5800 si 5230 as alege 5800 pentru ca are wireless(wifi) si camera mai performanta( de 3. 2MPx pe cand 5230 are doar de 2MPx).
Inainte sa te decizi ti-as recomanda sa te uiti si pe la HTC-uri ca scot telefoane destul de bune pe android(mult mai multe aplicatii decat symbian). Daca ai nevoie de mai multe ideei lasa-mi mesaj privat cu un pret si eu iti spun ce telefon mi-as lua la banii aia.

2 răspunsuri:
| senorita.ro a răspuns:

5800 este mai bun binenteles! si pretu isi spune cuvantul la fel big grin diferenta dintre ele este la camera foto, si memorie. In principiu nu sunt diferente mari happy

Răspuns utilizator avertizat