| Allexia14 a întrebat:

Ce telefoane touch-screen bune stiti? Care este diferenta intre nokia 5800 xm si nokia 5230?(care este mai bun?). Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

Intre 5800 si 5230 as alege 5800 pentru ca are wireless(wifi) si camera mai performanta( de 3. 2MPx pe cand 5230 are doar de 2MPx).
Inainte sa te decizi ti-as recomanda sa te uiti si pe la HTC-uri ca scot telefoane destul de bune pe android(mult mai multe aplicatii decat symbian). Daca ai nevoie de mai multe ideei lasa-mi mesaj privat cu un pret si eu iti spun ce telefon mi-as lua la banii aia.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| senorita.ro a răspuns:

5800 este mai bun binenteles! si pretu isi spune cuvantul la fel big grin diferenta dintre ele este la camera foto, si memorie. In principiu nu sunt diferente mari happy