| cRaNs1MoRe a întrebat:

Ce telefon ati alege pentru jocuri si internet:S4 mini sau Samsung galaxy express 2?

5 răspunsuri:
| Cozzmy13 a răspuns:

@ ferocious Jocurile platite sunt aceleasi pentru toate telefoanele, nu iti da nimeni oferte speciale ca ai tu S4 mini.
@crans1more S4 mini, specificatiile sunt asemanatoare dar pe S4 mini ai camera mai buna.

| al3xander a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5375&idPhone2=5803
S4 Mini. amandoua au cam aceleasi specificatii insa S4 Mini are camera foto mai buna, ecranul si poate fi actualizat la Android KitKat (4.4). Galaxy Express 2 are o baterie mai puternica.

| Paharcuapa1990 a răspuns:

S4 mini este mai bun

| ferocious0x0lion a răspuns:

Eu asi alege S4 mini, internetul merge super, iar jocurile sunt foarte OK si sunt puține care costă.

| Filip_Ionut_1940 a răspuns:

S4 mini