| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon ati alege dintre:Huawei ascend g300.Huawei vision, Samsung galaxy mini 2, Samsung galaxy ace plus, Lg l5?
Care este cel mai bun pentru jocuri, muzica si net dintre cele de mai sus?

9 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

FARA LG;) sunt slabe ca si telefoane :), poti alege oricare din mini2 si ace plus;) dar crede-ma e muuuult mai bun ace plus, uite cateva contradictii intre ele ca sa observi dierenta : ace plus are camera 5 mpx si blitz, mini2 are de 3 fara blit, ace plus are procesor 1 GHz Cortex-A5, mini 2 are 800 MHz Cortex-A5, si multe alte chestii;) eu unul as merge ace plus, acum este decizia ta :) uite linkurile cu specificatiile la fiecare in parte : http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_plus_s7500-4397.php
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php (FUNDA? :D )

| SimionAlexandru a răspuns:

Are verisorul meu Samsung galaxy mini 2 happy E foarte bun pentru jocuri. Merita sa ii acorzi o incercare. Oricum, mai asteapta sa primesti si alte variante de raspuns happy Poate ma insel. Dar din cate stiu eu, verisorul meu se joaca mai mereu pe el laughing Iti doresc o zi superba in continuare happy

| EternalVampire a răspuns:

Samsung galaxy ace

| SnupyDan a răspuns:

Alege Samsung galaxy ace plus.Merg brici si jocuri mai pretentioase, si are mai multe functii decat galaxy mini sau lg5

| AlxGoliatH explică:

Ce parere aveti despre Huawei ascend g300? Mie mi se pare chiar foarte bun ca telefon si are un pret accesibil

| AndyDragu a răspuns:

Samsung galaxy ace plus EVER! E super bun! Camera de 5 mp blitz iar culorile se vad impecabil

| TheBestCosmin a răspuns:

Samsung galaxy mini2 si Samsung galaxy ace plus sunt f bune pentru games net si muzica au multe aplicatii FUNDAA!

| TTO a răspuns:

LG L5. Are tot ce vrei (grafica jocuri teme ecran mare etc). Fiecare cu gusturile lui.

| qweqweqazqaz a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy Mini 2. Este un telefon Semi-Performant cu un display indeajuns de mare, foloseste un sistem de operare usor de inteles ( android 2.3) si este excelent pentru net (viteza mare), jocuri(display super, atingere usoara), muzica ( o boxa clara si destul de puternica)