| Theseus a întrebat:

Ce telefon este mai bun dintre: Samsung Galaxy Express 2 si Prestigio PSP5504DUO? din toate privintele

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Samsung are in ceneral componente mai bune, camera face poze mai bune - prestigio nu-mi inspira multa incredere - am vazut pe net poze facute cu prestigio - culori false spre albastru, intunecate, filmare ca prin ceata si multi se plang ca nu tine mult bateria sau ca se incalzesc. Acum, depinde si de model, dar cu siguranta un Samsung depaseste un Prestigio la calitate.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Prestigio MultiPhone 5504 Duo, deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=6875&idPhone1=5803

Toate cele bune!

| danutzu96 a răspuns:

Samsung! Prestigio baga componente de proasta calitate, mai ales bateria. Un prieten a avut un prestigio (se juca si cam mult pe el) si dupa jumate de an bateria s-a umflat si tinea o jumate de ora. Nici la autonomie nu e de laudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy Express 2(are mai mult ram decat Prestigio si bateria tine mai mult, din ce am vazut in review-urile clientilor de pe Emag).
Pace!

| Narccii a răspuns:

Pai parerea mea este sa iti iei Samsung galaxi, deoarece Prestigio este o firma proasta am avut o tableta si crede-ma eu iti spun sa nu iti iei parerea mea.Dar nu trebuie sa te iei dupa mine faci cum vrei tu eu doar am spus! :3

| Aalberti a răspuns:

Eu aş zice că Samsung Galaxy Express 2.