| ithx a întrebat:

Ce telefon ma sfatuiti sa-mi iau?
In decembrie trebuie sa prelungesc contractul de la Vodafone si as vrea ceva mai bun. Vreau un telefon asa mai mare ca si Galaxy SII sau Lumia
Mersii, funda

Răspuns Câştigător
| vik9509 a răspuns:

Samsung galaxy s4
Samsung galaxy s3
Samsung galaxy note sau note 2
iphone 5
LG optimus g pro
Nokia lumia 925

10 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Eu recomand un Samsung Galaxy S3, sau poți lua și un telefon performant cu Windows 8, dar nu vei avea Magazin Google Play.
Și un iPhone 4 e foarte bun, depinde ce tip de telefon vrei.

| MaxKiller911 a răspuns:

Uite cateva modele (pana in 2000 ron ) :
-Samsung Galaxy S3
-LG Optimus G
-Samsung Galaxy S4 Mini
-Samsung Galaxy Mega ( este urias )
-LG Nexus 4
-LG Optimus L9

Daca vrei sa cumperi unul dintre modelele recomandate de mine poti intra pe www.cel.ro sau www.quickmobile.ro.

| andrw1929 a răspuns:

Samsung Galaxi S2

| ONElena11 a răspuns:

S2 cu siguranta. Telefoanele cu windows sunt mai complicate happy

| Anonimus12468 a răspuns:

IPhone 4S - 1euro
Samsung Galaxy S3 - 1euro
Samsung Galaxy mega - 1euro

| Anonimus12468 a răspuns:

IPhone 4S - 1euro
Samsung Galaxy S3 - 1euro
Samsung Galaxy mega - 1euro
Vodafone Smart 3

| NorBy0 a răspuns:

Pai ai putea cumpara un Sony Xperia L, Samsung Galaxy Express, LG NEXUS 4 Negru sunt telefoane foarte bune!

| David0904 a răspuns:

Eu iti propun s2

| LuciaDx a răspuns:

Samsung B5530 Galaxy Chat! Funda?