| PedoBarbie a întrebat:

Ce telefon mobil să mai folosesc, să cumpăr? Vreau unul de genul smarthphone adică deştept, la un preţ de mai puţin sau mai mult de 1000 de lei. Ce mă sfătuiţi?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Telefonul îi cumperi în funcție de nevoile tale de comunicare, nu de fițe!
Pa, pa.

| stlucian a răspuns:

Sunt de parere cu raduradu2014 dar alege de aici:

http://www.emag.ro/telefoane-mobile/pret,intre-500-si-1000/c

Chiar daca Allview o firma Romaneasca
bate multe branduri reprezentand raportul calitate/pret.

| raduradu2014 a răspuns:

Ia-ti un Allview sunt foarte bune si nu sunt scumpe
Allview P5 Quad 709 lei
Allview V1 Viper 16 GB, Black la 900 lei

| piratuu a răspuns:

Allview v1 viper

| FrateleAndrei a răspuns:

Păi...asta depinde de gusturile omului.Eu mi-am luat un LG E400 cu 500lei dar acum a ajuns pe la 300 400 lei.Eu am dat un exemplu.Intereseaza-te,cauta pe net oferte, poti aştepta black Friday, poti cere sfaturi de la colegi, la Germanos,, etc Sunt multe mărci şi rele si buneDepinde de gusturile omului.

| ridhimagupta a răspuns:

Uite de exemplu eu de curand mi-am luat utok 350d e o noua firma aparuta e un telefon foarte bun si destept

| Scorpiel a răspuns:

Eu as merge pe un Samsung Galaxy Trend... parerea mea, e un telefon echitabil ca pret pentru ce stie sa faca.