| Ionut1983 a întrebat:

Ce telefon mobil se aude cel mai tare in difuzor?

6 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Nu stiu care se aude cel mai tare dar Nokia 6234 se aude chiar foarte tare. atiu asta pentru ca tata are acest tip de telefon. sper ca te am ajutat.

Pa, pa:X

| alyntoxic50 a răspuns:

Iti recomand Nokia 6234 doua difuzoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da crezi uh ca are 4 difuzoare daca nu stii mai bine nu vorbi...Intradevar pana la momentul actul nici un model nul intrece pe x2 dar nu are 4 difuzoare ci 2 difuzoare are 4 orifici pentru aer si iti da senzatia ca sunt 4... sper ca te-am ajutat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia n 95

| îîîîîî a răspuns:

Nokia x2

| îîîîîî a răspuns:

Nokia x2 are 4 difuzoare. se aude Foarte taaareeee