| InstinctPr3ciS a întrebat:

Ce telefon sa imi achizitionez? happy
Vreau un telefon cu Touch Screen, sunt baiat!
Buget maxim : 1000 RON
Astept parerile voastre, si argumentativa raspunsul!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Second hand - galaxy s advance e 950-1000
si nou cred ca l7 dar mai bine ia-ti ceva dual-core. si cu ram cat de cat bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fereste-te de marci gen "Allview" sau "E-Boda" ca nu vei ajunge nicaieri.
Un best-buy ar fi Acer S500!

| Predator30 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/ uite mie asta imi place foarte mult.

| stoica1 a răspuns:

Samsung Galaxy Y
Lg L7

| dIzzEE a răspuns:

S2 la mana a doua

| AlexxaR a răspuns:

Eu am un Iphone 4 si e foarte bun! Daca il cumperi la abonament il iei undeva la vreo 800 lei, asta depinde de tipul de abonament. Eu il am de ceva timp si pana acum nu am avut nici-o problema cu el.

| djx a răspuns:

Salut InstictPr3ciS din experienta mea te-ai recomanda telefonul NOKIA 500:
General
Smartphonebig grinaTouchscreenbig grinaTastatura QWERTY:NuTip tastatura:StandardRetea 2G:850 / 900 / 1800 / 1900Retea 3G:850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100Dual Sim:NuModel Procesor:AlteleCuloare:NegruDimensiuni (W x H x D mm):53.8 x 111.3 x 14GPSbig grinaSistem de operare:Symbian AnnaGreutate (g):93Tip SIM:SIM
Memorie
Slot memorie (tip):MicroSD (pana la 32 GB)Memorie interna (MB):2 GB stocare
Afisaj
Tip display:TFTEcran extern:NuRezolutie (pixeli):640 x 360Numar culori:16MDiagonala display (inch):3.2
Conectivitate
GPRSbig grinaTehnologie Bluetooth:V2. 1Tehnologie wireless:802.11 b/gNFC:NuUSB:MicroUSB v2. 0Porturi:Jack 3.5 mm
Foto video
Rezolutie senzor (Mp):5. 0Rezolutii foto:2592 х 1944Blitz integrat:NuRezolutie video:640 x 480Camera secundara:NuCaracteristici foto/video:Full focus
Geotagging
Pinch zoom
Alimentare
Durata convorbire:2G: 7 ore
3G: 5 oreDurata in regim de asteptare:2G: 500 ore
3G: 455 oreCapacitate (mAh):1110Tip baterie:BL-4U
Comunicare
Mesagerie:SMS / MMS / IMBrowsingbig grinaE-mailbig grina
Multimedia
FM radiobig grinaRedare video:MP4/H.263/H.26Redare audio:MP3, SpMidi, AAC, AAC+, eAAC+, WMA
Altele
SAR (W/kg ) :1. 18Aplicatii:Adobe Flash Lite
Shazam
Nokia MapsSenzori:Accelerometru
Busola digitala
Senzor de lumina ambientala
Senzor de proximitate
PS: pe al meu scrie MADE IN ROMANIA, il am de 1 an si sunt multumit de el.