| Alin_Law_1998 a întrebat:

Ce telefon sa-mi iau,smartphone, in afara de Iphone 4, 4s,5, 5s.
Alceva de la Samsung,Lg, Nokia, Motorola.
Buget: 1000 de euro.
P.s: Sa-mi spuneti de ce recomandati acel telefon.
Acuma am un 5s si nu prea mai imi place.

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Sony Xperia Z1.Eu il am si imi place.Are un procesor bun (cred ca e telefonul cu cel mai bun procesor, de pe piata, din acest moment) si are si o camera foto buna (20, 7 megapixeli).

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca te-ai saturat de Iphone, poti opta pentru Samsung, S4, S3, sau orice alta varianta. Uita-te peste optiuni:
http://bit.ly/19UiapM
Ai android-ul care e diferit de ios si alte optiuni.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Iti recomand Galaxy Note 3
http://bit.ly/1llKol0 (link generat de conversion marketing)

| Strempel_Christian_1997 a răspuns:

Vindel. Si poti sa iti iei S4 sau S5 cand apare in vara. Merita

| vasi22 a răspuns:

Doamne treci la tableta direct! dar daca vrei cat un telefon ia-ti asa mica