| pilu999 a întrebat:

Ce trebuie sa fac cand pornesc prima data un laptop Acer? am vazut pe youtube cateva videoclipuri cu ele si am vazut ca trebuie sa completeze ceva.Imi puteti scune ce anume trebuie completat.

Răspuns Câştigător
| anoxdox a răspuns:

Sunt mai multe de competat la Acer dar poti sa le ingnori aproape pe toate e cv de genul sa te inregistrezi la Acer sa-ti pui parola pe pc happy

1 răspuns:
| SmithZack a răspuns:

Salut,
Prima data doar urmezi pasii necesari. Nimic mai mult. Nu e deloc greu.