| aBunnyMind a întrebat:

Ce v-ar satisface mai bine nevoile dintre internet mobil (modem) cu o viteza de pana la 21. 6mbps, acoperire aproape nationala de 3G la un trafic de 3GB lunar pentru 38 lei sau internet de pana la 14. 4mbps cu 5GB lunar primit ca bonus la abonament (RCS&RDS), dar cu acoperire 3G doar in marile orase si pe alocuri?

Răspuns Câştigător
| coszma19 a răspuns:

La viteza nu prea e mare diferenta intre ele eu as alege ce-a cu 5 gb ca dupa 5 gb iti scade viteza la 128 kbps si e foarte nasol iti spun din propia experienta am avut modem de la Orange si dupa un 1 gb imi scadea viteza la 128 kbps asta inseamna cam 10 - 15 kbps reali in download.