| aBunnyMind a întrebat:

Ce v-ar satisface mai bine nevoile dintre internet mobil (modem) cu o viteza de pana la 21. 6mbps, acoperire aproape nationala de 3G la un trafic de 3GB lunar pentru 38 lei (Orange) sau internet de pana la 14. 4mbps cu 5GB lunar primit ca bonus la abonament (RCS&RDS), dar cu acoperire 3G doar in marile orase si pe alocuri?

1 răspuns:
| piti77 a răspuns:

Este mai putin important ce ne-ar satisface pe noi. depinde de necesitatile fiecaruia. tu de ce ai nevoie? trebuie sa te gandesti unde, cat si pentru ce ai nevoie de internet mobil. oricum, chiar si daca vrei, nu vei putea face mare lucru cu el. eu de ex. am de la rcs si uneori abia pot sa-mi deschid mailul, asa bine merge. (mentionez ca locuiesc intr-unul din marile orase). si nu sunt singura care se plange. l-as alege pe cel de la Orange. cel putin teoretic as avea sanse sa-l folosesc peste tot in tara.