| stiby a întrebat:

Ce ventilator imi recomandati pentru acesta placa de baza? http://www.pcgarage.ro/placi-de-baza/biostar/g31d-m7/ dau funda!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Este indisponibila...ventilator pentru procesor sau pentru carcasa?

Răspuns utilizator avertizat
| soul2soull a răspuns:

Suporta maxim 4 gb de ram peste ceva timp vei regreta ca ai luat-o
deja sunt jocuri care cer 4 gb de ram gandeste-tepeste 1 an big grin ca ventilator unul quiet e bun nu face galagie si turatia e controlata in functie de temperatura procesorului

Răspuns utilizator avertizat