| numaieoadi a întrebat:

Ce ziceti depsre tableta allview alldro speed (pareri) numa daca sunteti posesori... cum se misca.

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Salut.o am si eu. Parerea mea este o tableta bunisoara, rapida. Dar are si minusuri : sa nu dai luminozitatea la 0 deoarece nu vei mai vedeaa absolut nimic pe ecran. La colturi nu e prinsa asa bine carcasa, si cand le apesi scartie putin. Nu e compatibila cu multe jocuri, nu am putut juca pe ea nici fifa12! sunt jocuri care merg bine cum ar fi asphalt 6 hd, si sunt jocuri noi care merg sacadat cum ar fi Fast Five! Bateria tine in jur de 3 ore! Castile cu care vine tableta is de toata mana, zici ca-s castigate la pufuleti cu surprize! La sunet sta ok, dar scoate mono! Wireless merge bine pe ea, fara erori!