| Clopotzica a întrebat:

Ceao TPU! deci cand vreau sa ascult o melodie pe youtube sau sa vad un film pe internet nu mi se aude, este o problema la sonor. Volumul este la maxim. Daca ascult muzica in winamp mi se aude. M-ati putea ajuta va rog frumos sa rezolv problema sonorului?

Ms anticipat!

6 răspunsuri:
| BoRnY a răspuns:

Salut! Verifici sonorul din youtube. Deci jos, in dreapta, este o scara cu sonorul. Dai la maxim. Succes. FUNDITA?

| foxi a răspuns:

Nu are sunetul nimic! depinde cu ce program deschizi video! iti recomand vlc media plyer, e free si are multe codecuri!

| Miяu a răspuns:

Ai verificat sonorul de la acel video pe youtube? Poate ca este pe mute.

| ANdrei_6696 a răspuns:

Mi-a facut si mie odata asa.Si i-am cerut unu vecin sa ma ajute pentru ca el ii informaticean si m i-a zis sa reistalez driveru de sunet pentru ca era sters numai 50 la suta.Incearca si tu poate iti va merge

| xyzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Cred ca stiu ori tu nu ai dat volumul pe youtobe acolo jos la sonor ori e de la securitatea calculatorului

| Deutsa56 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. cred ca aproapre 5 luni am stat fara sonor pe youtube, pana cand mi-am schimbat sursa.Acum imi merge sonoru.happy