| Denisa_2932 a întrebat:

Ceau ceau.Am o intrebare pentru voi. Daca ai o tableta care contine Wi-Fi si intri pe internet trebuie sa platesti cumva? un coleg de clasa are si intra pe net dar nu plateste nimic si vreau sa ma lamuresc sigur.Multumesc! V-am pupatkisskiss

Răspuns Câştigător
| mateielisey a răspuns:

Wi-Fi e pur si simplu retea.cum nu platesti pentru reteaua de latel asa nu platesti nici pentru asta. poti sta in locuri publice(parc, cafenele etc) gratis

4 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

Salut! Am eu o tabletă Samsung galaxy. Nu plăteşti absolut nimic! Am un router marca Linksys cu wirelles (Care îi permite tabletei să se conecteze la internet până la o distanţă-limită)

| Bettyloveyou a răspuns:

Nu.nu trebuie sa platesti.

| katey3 a răspuns:

Pai e wi-fi. Nu platesti nimic.

| Darius95 a răspuns:

Din cate am auzit eu nu trebuie sa platesti