| Denisa_2932 a întrebat:

Ceau ceau.Am o curiozitate si nu m-a lamurit nimeni pana acum, poti sa introduci intr-o tableta(orice marca) o cartela(gen Orange)? Vreau sa imi cumpar o tableta si mi-as dori foarte tare sa se poata asa ceva.Thanks! V-am pupatkiss

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Trebuie să te interesezi dacă tableta pe care o vrei este compatibilă cu tehnologia 3G și desigur să ai un plan tarifar cu internet pe cartela respectivă, iar pentru acasă, îți recomand un rooter wireless.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vezi daca este 3G.

| M1hai a răspuns:

Da se poate

| lastOne a răspuns:

Doar daca tableta are modul de 3G, majoritatea tabletelor de pe piata nu au.

| Bodu90 a răspuns:

Daca la specificatiile tabletei se mentioneaza ca are si conexiune 3G pe langa WiFi, este posibil sa detina slot pentru cartela, daca nu are iti trebuie un adaptor, pentru a conecta cartele.