| WalterWhite a întrebat:

Cel mai bun episod din robotzii? Cea mai buna replica?

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sincer nu prea imi plac dar daca ar fi sa zic care e cel mai fain ...hmmm:episodul 17. Vocatie

Cioca boca, cioca boca, v-am dat la toti m**e moca

Bafta!

| push2gl a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ZOqNGqX2ByE&feature=related
R0bOtzii MO si Foca-Huda
stai iobagule ca poate te suge

| haifisch a răspuns:

Episodul 3 - Prieten - favoritul meu
"Iiiiiiioooooo-ssss cu dietatietoarele." - Subiectiv fiind, as zice ca e una din cele mai bune replici.

| smecherulxxl5 a răspuns:

Cel mai9 bun episod din robotzii este ep acela cu extraterestrii si ala cu bomba.replici:rontainea-i cucu! mata-i titirez.penisache.sugeo! maaaa...cap de pluta. dati-as foc biban si stiuca.

| SonGoku1 a răspuns:

Ep ala cu dietatietorul dar de fapt toate sunt fainute. hmmm replica "suge o ceapa "sau "sa vina piz***3"

| Satisfaction a răspuns:

Episoade : Locul I : Kidnapare; Locul II : Dietatietorul; Locul III : Grim
Replici : Locul I : Apasa-l,apasa-l,apasa-l,apasa-l, apasa-apasa-apasa-l, apasaaa-l, apaaaaaasa-l, apasa-l; Locul II : Am propriul stil de Kung-Fu...stilul Fu-thai; Locul III : Sa mi se arda sursa! si Ma impunge unu cu ceva in sursa!
pe langa astea toate is foarte tari big grin

| Cristinna_8657 a răspuns:

Iubesc ep 11 psihic...replica? pai tot episodul:
-Ce faci foca?
- No bine Mo uite…
-Dic’ wow o woow cat abecedarul!
-Ordinarule, i-o carte de psihologie.
-Si? E fina foaia? Sau…ce faci cu ea? E cu retete?
-E de psihologie!
-Ai tacuuut si mi-ai facut un sandwich!
-E-o carte de psihologie, invat sa ma autohipnotizez!
-Aaaa, pai atunci…autohipnotizeaza-ma pe mine!
-Nu am cum! Pot doar sa te hipnotizez.
-Asa? Simplu? Fara auto? Bine, daca numa’ asa stii…
-Urmareste pendula…
-Da’ tine-o fix! Escaladami-ai ****!
-Ti se face somn! …Spune-mi, ce vezi?
-Pai aaa… Vad o aratare cu mecla de cersetoare gen tampon cu aripioare, intre tate are…par, din urechi ii curge…zar si se aproprie mirata transpirand un sos de ceapa.
-Orice ai face, sa nu faci ce-ti zice!
"Papa savarinaaa!"
-Stiu eu cum sa procedez, la ispite nu cedez! Mai adu! Mai ai? Aaa…foca?
-Ai cedat!
-Da!
-Mediocrule! Urmareste lumina verde!
-Asa facem!
-Spune-mi! Ce vezi?
-Pe mine! Da’ nu-s eu!
-Cretinule! Nu te atinge!
-Ha ha ha! Nu te-atinge! Aaa…foca?
"Te tau, te feliez, cu talent te decupez!"
-Foca! Repede, fa ceva!
-La numaratoarea mea te vei trezi! 1("te tau, te tau")…2…3 Esti bine ma sfecla?
-Da!
-Sigur?
-Aha!
-Hm…hipnoza vietii! Ma duc sa pun cartea-napoi.
-Te tau, te tau!

| GreenJoker a răspuns:

Nu exista prefetat cand este vorba de robotzi...toate sunt extraordinare.si episoadele si replicile...:X

| lollypinch a răspuns:

Ce sa zic?! Toate Episoadele din Robotzi sunt buni si crear amuzante(si toate replikilebig grin)...Parerea Meabig grin

| gurau112 a răspuns:

O replica misto ar fi : Foca... esti ca parut de pe pi**a. aa? il pluusssss big grinlaughing si ep cel mai tare.pai sunt mai multe tongue