| anonim_4396 a întrebat:

Ceva aparate de fotografiat bune? De la firme gen nikon. Cine are. ce model? si e bun? adica... face poze ok? Vreau sa imi cumpar si eu dar la un pret rezonabil. totusi.am avzut si la vreo 20 de milioane (banivechi) straight face tot mi se pare mult

2 răspunsuri:
| LeAnonim1 a răspuns:

Nikon orice model e bun

| Gangsta a răspuns:

Eu am aparat de la Nikon cu 12 mega pixeli si e mic si foarte bun. se vede foarte bine.e un aparat foarte performant. si este in magazin pana in 5 milioane. dar primesti si acumulator cu 4 baterii reincarcabile si husa si cd de instalare a cablului de date care este inclus. eu ti-l recomand. e foarte bun! + ca a avut multe accidente saracu si nici macar o zgarietura nu are! e ca si nou!