| anonim_4396 a întrebat:

Heey! Vreau sa imi cumpar un aparat de fotografiat ( DSLR ), sa nu fie prea scump [ sa nu treaca de 1600 lei ( 16 milioane - bani vechi ) ]. de preferinta Nikon sau Canon,. Si nu stiu de care? cine stie sa imi spuna vreun model? va roog!

Răspuns Câştigător
| 20cm a răspuns:

Uita-te la un Nikon d3000... unul nou e cam 1600 lei dar SH gasesti si mai ieftin.

1 răspuns:
| Clona18 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......50195.html
eu am aparat foto ca acesta si ii foarte bun si scoate poze foarte bune si ai multe efecte pe care le poti pune;). Eu il am de juma de an si nu m-a dezamagit:D